OSOBY     JEDNOSTKI I PODMIOTY    TEMATY    DOKUMENTY I INFORMACJE     ARCHIWUM

Instrukcja       Redakcja BIP       Strona WWW       BIP.gov.pl       Szukaj      Statystyki      Strony usunięte      Struktura organizacyjna

 
Strona główna » Dokumenty » Zarządzenia » Zarządzenie Nr 76/2015 w sprawie powołania koordynatora gminnego i operatorów obsługi informatycznej obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Zarządzenie Nr 76/2015 w sprawie powołania koordynatora gminnego i operatorów obsługi informatycznej obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Numer dokumentu: 76
Rok: 2015

Zarządzenie nr 76/2015
Wójta Gminy Włoszakowice
z dnia 6 października 2015 r.

w sprawie powołania koordynatora gminnego i operatorów obsługi informatycznej obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 r

Na podstawie § 6 ust. 1 i 3 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 25 września 2015 r. w sprawie warunków oraz sposobu wykorzystania techniki elektronicznej w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 r. zarządzam, co następuje:
§ 1
1) Powołać Pana Marka Wodawskiego – informatyka Urzędu Gminy Włoszakowice na koordynatora gminnego odpowiedzialnego za szkolenie operatorów obsługi informatycznej obwodowych komisji wyborczych oraz za wsparcie techniczne obsługi informatycznej tych komisji.
2) Powołać Panią Monikę Ławecką na operatora informatycznej obsługi obwodowej komisji ds. referendum nr 1 we Włoszakowicach.
3) Powołać Pana Dariusza Walczaka na operatora informatycznej obsługi obwodowej komisji ds. referendum nr 2 w Dłużynie.
4) Powołać Pana Mariusza Zakrzewskiego na operatora informatycznej obsługi obwodowej komisji ds. referendum nr 3 w Jezierzycach Kościelnych.
5) Powołać Pana Dariusza Wandolskiego na operatora informatycznej obsługi obwodowej komisji ds. referendum nr 4 w Bukówcu Górnym.
6) Powołać Pana Grzegorza Piskorza na operatora informatycznej obsługi obwodowej komisji ds. referendum nr 5 w Krzycku Wielkim.
7) Powołać Pana Szymona Marcinka na operatora informatycznej obsługi obwodowej komisji ds. referendum nr 6 we Włoszakowicach.
§ 2
Zarządzenie wchodzi z dniem podpisania.

Wójta
(-) Stanisław WaligóraInformacje powiązane:
Typ dokumentu: Zarządzenia
Kadencja: Kadencja VII (2014 - 2018)
Autor informacji: Marek Wodawski
Informację wprowadził: Mirosława Poloszyk-Miś
Opublikowany dnia: 2015-10-07
Wprowadzony do BIP dnia: 2015-10-07
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


 

Urząd Gminy Włoszakowice, ul. Kurpińskiego 29, 64-140 Włoszakowice, tel. 065 525 29 99, fax: 065 537 01 06