OSOBY     JEDNOSTKI I PODMIOTY    TEMATY    DOKUMENTY    SESJE RADY     ARCHIWUM

Instrukcja       Redakcja BIP       Strona WWW       BIP.gov.pl       Szukaj      Statystyki      Strony usunięte      Struktura organizacyjna

 
Strona główna » Dokumenty » Majątek publiczny - majątek podmiotu » Informacja o Ośrodku Żeglarskim w Boszkowie Letnisku należącym do gminy Włoszakowice.

Informacja o Ośrodku Żeglarskim w Boszkowie Letnisku należącym do gminy Włoszakowice.

Okres: 2017Informacja o Ośrodku Żeglarskim w Boszkowie Letnisku należącym do gminy Włoszakowice.

Na ogrodzonym obiekcie o powierzchni około 3,5 ha znajduje się w budynkach szeregowych 17 wyposażonych w nowe meble pokoi do wynajęcia, przez okres zimowy przechowywanych odpłatnie jest około 80 przyczep kempingowych, jest duży zespół sanitariatów, są place zabaw i boiska, budynek portierni, rozdzielnia energii elektrycznej, budynek byłego baru, sklep, kuchnia dla osób korzystających z pola namiotowego, port z urządzonymi dwoma pomostami i infrastrukturą, dźwig portowy, budynek biura bosmana z urządzeniem stacji meteorologicznej, namiot z stołami i ławkami, kompletnie wyposażony lokal dla bosmana, zbiorcze sanitariaty dla żeglarzy, kuchnia dla żeglarzy, zadaszenie dla żeglarzy, warsztat, garaże, hangar w którym przechowywane są deski do pływania z osprzętem, pomieszczenie magazynowe z kotłownią i piecem olejowym, wiata w której są przechowywane przez zimę łodzie, kajaki, i inne rzeczy potrzebne do pływania, wygrodzony teren na którym przechowywane są duże łodzie żaglowe, zmagazynowana tam jest kostka brukowa na paletach, w budynku hangaru na piętrze zgromadzone są materiały budowlane do dalszego remontu (płytki ceramiczne podłogowe i na ścianę, płyty gipsowo-kartonowe, wełna mineralna i profile, materace i meble do pokoi, itd.). Ośrodek podlega pod GOSiR i pod GOK.

Na ośrodku przebywa emeryt, p. A. W. który pełni w sezonie letnim role opiekuna portu, nie ma z nim zawartej umowy o pracę ani o pilnowanie obiektu, korzysta z osobą towarzyszącą w związku z pełnieniem funkcji opiekuna portu z małego mieszkania. Mieszkanie obecnie jest remontowane.

Państwo K.K. są zatrudnieni do utrzymania pola namiotowego, pola kempingowego w okresie od maja do połowy października. W tym czasie w związku z zakresem obowiązków korzystają z małego mieszkania w budynku portierni. W sezonie letnim pilnują wjazdu i wyjazdu na ośrodek przez całą dobę. Utrzymują czystość i pobierają opłaty. Po sezonie ośrodek nie był nadzorowany, nie ma dozorców. Praktycznie każdy tam mógł wejść. Brak monitoringu kamerami. Gminy nie stać na zatrudnienie stałych dozorców.

Od czerwca tego roku nadzór nad ośrodkiem, sprawuje p. M. L., która korzysta z małego mieszkania służbowego w budynku hangaru w związku z świadczeniem nadzoru przez cały rok nad obiektami należącymi do GOSiR-u i do GOK-u. Po uruchomieniu części noclegowej, co jest obecnie realizowane będzie tam dodatkowo 60 łóżek. Utrzymanie części noclegowej z zapleczem (wynajem, czystość, pobranie opłat, zapewnienie bezpieczeństwa, itd.) będzie należeć do p. M.L.
Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Majątek publiczny - majątek podmiotu
Kadencja: Kadencja VII (2014 - 2018)
Autor informacji: -
Informację wprowadził: Mirosława Poloszyk-Miś
Opublikowany dnia: 2017-09-08
Wprowadzony do BIP dnia: 2017-09-08
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


 

Urząd Gminy Włoszakowice, ul. Kurpińskiego 29, 64-140 Włoszakowice, tel. 065 525 29 99, fax: 065 537 01 06